Tris baudos ratus sukusi lietuvė nuotolį įveikė per 34 minutes 13,9 sekundės bei 3 minutes 15,1 sekundės pralaimėjo dusyk šaudykloje suklydusiai bei trečią pergalę sezone iškovojusiai čekei Gabrielai Soukalovai (30:58,8).

Antra finiše buvo rusė Olga Viluchina, o trečia finišavo keturių aukso ir vieno sidabro medalio planetos čempionate savininkė bei anksčiau laiko pasaulio taurę bendrojoje įskaitoje iškovojusi norvegė Tora Berger.

1. Gabriela Soukalova (Čekija) 30 min. 58,8 sek. (2 baudos ratai)
2. Olga Viluchina (Rusija) atsiliko 7,0 sek. (3)
3. Tora Berger (Norvegija) 14,8 (2)
4. Marie Dorin Habert (Prancūzija) 21,6 (1)
5. Miriam Gossner (Vokietija) 23,4 (3)
...
24.Diana Rasimovičiūtė (Lietuva) 3:15,1 (3)
...
58.Susan Dunklee (JAV) 8:07,0 (11)

Pasaulio biatlono taurės moterų varžybų bendrojoje įskaitoje (po 25 rungčių iš 26) D. Rasimovičiūtė (60 tšk.) pakilo į 59-ąją vietą, o kita Lietuvos atstovė Natalija Kočergina (6 taškai) tebėra 95-a.