Šeštadienį 10 km sprinto lenktynėse du du baudos ratrus sukęs Tomas Kaukėnas užėmė 89-ą vietą, o net šešis kartus pro šalį prašovęs Karolis Dombrovskis liko paskutinis - 101-as (startavo 102).

Aštuntą pergalę sezone pasaulio taurės varžybose iškovojo jau anksčiau pasaulio taurę užsitikrinęs prancūzas Martinas Fourcade'as. Be klaidų šaudęs Prancūzijos biatlonininkas nuotolį įveikė per 25 minutes 17,3 sekundės ir 42,3 sekundės aplenkė vieną baudos ratą sukusį rusą Jevgenijų Ustiugovą.

Trečias šeštadienį liko norvegas Henrikas L'Abee-Lundas, nuo nugalėtojo atsilikęs 51,0 sekunde:

1. Martin Fourcade (Prancūzija) 25 min. 17,3 sek. (0 baudos ratų)
2. Jevgenij Ustiugov (Rusija) atsiliko 42,3 sek. (1)
3. Henrik L'Abee-Lund (Norvegija) 51,0 (0)
4. Dominik Landertinger (Austrija) 56,9 (0)
5. Dominik Windisch (Italija) 59,9 (0)
...
89.Tomas Kaukėnas 4:20,0 (2)
...
101.Karol Dombrovski 9:17,8 (6)

Pasaulio biatlono taurės vyrų varžybų bendroje įskaitoje (po 23 rungčių iš 26) Tomas Kaukėnas su 52 taškais smuktelėjo į 62-ą vietą:

1. Martin Fourcade (Prancūzija) 1132 tšk.