Geriau iš dviejų lietuvių sekėsi Tomui Kaukėnui, kuris suko du baudos ratus ir, sugaišęs 29 minutes 43,9 sekundės, užėmė 66-ą vietą.

Net penkis kartus šaudykloje suklydęs Karolis Zlatkauskas nuo tėvynainio atsiliko viena minute 16,9 sekundės ir liko 80-as tarp 95-ių dalyvių.

Greičiausiai distanciją įveikė pirmąją pergalę sezone iškovojęs norvegas Emilis Hegle Svendsenas, vos 0,4 sekundės aplenkęs tituluotąjį tėvynainį Olę Einarą Bjoerndaleną.

Bendroje įskaitoje pirmaujantis dukart pasaulio taurės laimėtojas prancūzas Martinas Fourcade nuo nugalėtojo atsiliko 21,7 sekundės ir užėmė trečiąją vietą.

1. Emil Hegle Svendsen (Norvegija) 26 min. 44,3 sek. (2 baudos ratai)
2. Ole Einar Bjoerndalen (Norvegija) atsiliko 0,4 sek. (2)