Pirmoa Lietuvos biatlonininkė nuo kartą šaudykloje suklydusios ir pirmąją pergalę sezone iškovojusios šveicarės Selinos Gasprin atsiliko pustrečios minutės, o antra - beveik pusketvirtos.

Antra vieta atiteko nė karto šaudykloje nesuklydusiai čekei Veronikai Pitkovai, o trečia finišavo vieną baudos ratą įveikusi rusė Irina Starych.

Praėjusio sezono pasaulio taurės savininkė norvegė Tora Berger liko ketvirta, o šio sezono lyderė čekė Gabriela Soukalova - tik 23-ia.

1. Selina Gasparin (Šveicarija) - 23 min. 16,9 sek. (1 baudos ratas)
2. Veronika Pitkova (Čekija) - atsiliko 1,2 sek. (0)
3. Irina Starych (Rusija) - 2,1 (0)
4. Tora Berger (Norvegija) - 6,4 (2)
5. Julija Džyma (Ukraina) - 9,8 (1)
...
73. Natalija Kočergina (Lietuva) - 2:31,4 (3)
...
92. Diana Rasimovičiūtė (Lietuva) - 3:29,2 (6)
...
107. Emoeke Szoecs (Vengrija) - 6:01,3 (7)

Abu Lietuvos biatlonininkai finišavo septintame dešimtuke

Vyrų 10 km sprinto rungtyje abu Lietuvos atstovai penktadienį finišavo septintame dešimtuke: Karolis Zlatkauskas buvo 67-as, o Tomas Kaukėnas tarp 105 dalyvių liko 68-as.

K. Zlatkauskas suko du baudos ratus ir finiše 2 minutes 38,8 sekundės pralaimėjo taip pat dusyk šaudykloje suklydusiam bei nugalėtoju tapusiam norvegui Larsui Bergeriui, o trissyk šaudykloje suklydusį T. Kaukėną nuo norvego skyrė 2 minutės 39,1 sekundės.

Be klaidų šaudęs ir pirmąsias dvejas sezono lenktynes laimėjęs dukart pasaulio taurės laimėtojas ir sezono lyderis prancūzas Martinas Fourcade'as nuo Norvegijos biatlonininko atsiliko vos 13,6 sekundės, o 15,3 sekundės tėvynainiui pralaimėjęs 39-erių metų tituluotasis Ole Einaras Bjoerndalenas užėmė trečiąją vietą.

1. Lars Berger (Norvegija) - 25 min. 02,0 sek. (2 baudos ratai)
2. Martin Fourcade (Prancūzija) - atsiliko 13,6 sek. (0)