Norvegijos biatlonininkui teko sukti vieną baudos ratą, o distancijoje jis sugaišo 23 minutes 25,1 sekundės.

Tai buvo jau antrasis norvego aukso medalis šiose pirmenybėse po pergalės mišrioje estafetėje ketvirtadienį.

Kiti trys Lietuvos biatlonininkai klydo šaudykloje ir gerokai atsiliko nuo lyderių. Karol Dombrovski (2 baudos ratai) finišavo 74-as, Karolis Zlatkauskas (3 baudos ratai) - 86-as, o Aleksandras Lavrinovičius (4 baudos ratai) tarp 136 rungties dalyvių liko 127-as.

Sidabro medalis sprinte atiteko šios rungties planetos čempiono titulą praradusiam prancūzui Martinui Fourcade'ui, bronza tenkinosi slovėnas Jakovas Fakas, o šešiskart olimpinis čempionas norvegas Ole Einaras Bjoerndalenas liko ketvirtas:

1.Emil Hegle Svendsen (Norvegija)23 min. 25,1 sek. (1 baudos ratas)
2.Martin Fourcade (Prancūzija)atsiliko 8,1 sek. (1)