Norvegija taip pat yra daugiausiai medalių iškovojusi šalis.

Antrąją vietą užėmė Vokietija (14 aukso, 10 sidabro ir 7 bronzos).

Po pergalingai pasibaigusių vyrų keturviečių bobslėjų varžybų sekmadienį vokiečiai buvo tapę medalių įskaitos lyderiais, bet 37-erių metų Norvegijos slidininkės Marit Bjorgen triumfas paskutinėse – 30 km lenktynėse klasikiniu stiliumi – sugrąžino Norvegiją į viršūnę.

Vokietijai triumfą medalių įskaitoje galėjo padovanoti ledo ritulininkai, bet vyrų turnyro finale vokiečiai po pratęsimo 3:4 nusileido Olimpinių atletų iš Rusijos komandai.

Trečiąją poziciją užėmė Kanada (11 aukso, 8 sidabro, 10 bronzos), ketvirtąją – JAV (9 aukso, 8 sidabro, 6 bronzos), penktąją – Olandija (8 aukso, 6 sidabro, 6 bronzos).

2014 metų Sočio olimpinių žaidynių medalių įskaitoje nugalėjo Rusija (11 aukso, 9 sidabro, 9 bronzos). Norvegai (11 aukso, 5 sidabro, 10 bronzos) buvo antri, o vokiečiai (8 aukso, 6 sidabro ir 5 bronzos) – šešti.

Šįkart po olimpine vėliava startavusi Rusijos delegacija su 2 aukso, 6 sidabro ir 9 bronzos medaliais užėmė 13-ąją vietą.

Lenkija su vienu aukso ir vienu bronzos medaliu užėmė 20-ąją vietą, o vieną bronzos apdovanojimą pelniusi Latvija pasidalino 28-30 vietas su Kazachstanu ir Lichtenšteinu.

Olimpinius medalius iškovojo 30 šalių sportininkai (aukso – 22).

Pjongčango olimpinėse žaidynėse iš viso išdalinti 102 medalių komplektai.