Vyrų I divizione nugalėtoju tapo Donatas Lengvinas, 209:180 įveikęs Andrių Gasparavičių. Trečią vietą užėmė Žanas Sergejevas, pusfinalyje 200:238 nusileidęs būsimam čempionui D. Lengvinui.

II divizione niekas neprilygo Vaidui Paškevičiui, finale 174:166 nugalėjusiam Rolandą Čebatoriūną. Trečias liko Arnas Amolevičius, pusfinalyje pralaimėjęs R. Čebatoriūnui 168:193.

Tarp moterų niekas neprilygo Laimai Spancerienei, kuri finale pranoko Daivą Selenienę 182:169. Pastaroji į finalą pateko po pergalės pusfinalyje prieš Rūtą Ryliškienę 219:215.

Senjorų varžybų laimėtoju tapo Rimantas Daubara, pusfinalyje 236:201 nugalėjęs Vaidotą Baranauską, o finale 190:153 - Vytautą Šiaučiulį.

Pirmą kartą surengtose mėgėjų varžybose nugalėtoju tapo Antanas Dambravičius, po itin dramatiškos kovos finale 221:218 palaužęs Klaudijaus Rimkevičiaus apsipriešinimą. Mažajame finale Gediminas Šlyžius pranoko Rimą Moisevičių 188:146 ir džiaugėsi trečia vieta.

Antrasis reitingo turnyras spalio 30 - lapkričio 6 dienomis vyks Šiaulių „Apollo“ boulingo centre.

Iš viso šį sezoną įvyks 6 reitingo turnyrai, o geriausiai juose pasirodę sportininkai pelnys kelialapius į finalo varžybas.

Be to, du pajėgūs Lietuvos boulingo žaidėjai Linas Sasnauskas ir Daiva Perminienė šią savaitę išvyko į Šanchajų (Kinija) dalyvauti prestižiniame turnyre „Qubica AMF Pasaulio taurė 2016“. Jau 52 kartą rengiamose varžybose dalyvaus 65 moterys ir 85 vyrai iš 88 valstybių.