Pirmaisiais čempionais tapo Modestas Dirsė ir ukrainietė Veronika Kalašnikova.

M. Dirsė distanciją įveikė per 2 val. 33 min. 16 sek. Antrą vietą užėmė Andrius Šipkinas (2:43.41), trečią – ukrainietis Andrejus Pavelka (2:46.54).

„Patiko trasa, kurios nemaža dalis driekėsi miško keliukais, prie Nemuno ir aplink ežerus. Daug staigių posūkių, staigios įkalnės ir nuokalnės, todėl kojoms buvo nemažai įtampos“, – įspūdžiais dalinosi M. Dirsė.

M. Dirsei tai buvo antras laimėtas maratonas per dvi savaites. Prieš tai jis triumfavo Kaune.

„Prieš varžybas Druskininkuose neplanavau konkretaus laiko. Pusę distancijos įveikiau pasišnekučiuodamas, kai likau vienas, tapo šiek tiek liūdniau, bet norėjau išlaikyti tą patį tempą“, – pasakojo nugalėtojas.

V. Kalašnikova finišavo per 3 val. 19 min. 4 sek. Tai buvo dešimtas rezultatas tarp visų dalyvių.

Antroji vieta atiteko druskininkietei Jūratei Antanavičienei (3:40.13), trečioji – Gintarei Sukarevičienei (3:44.17).

Daugiau nei šimtas dalyvių varžėsi pusmaratonio bėgime, kurį laimėjo Vaidas Ramanauskas, finišavęs per 1 val. 16 min. 30 sek.

Antrą vietą užėmė Tadas Pultinavičius (1:20.44), trečią – Andrius Semionovas (1:22.04).

Tarp moterų nugalėjo šeimininkė – druskininkietė Monika Cimakauskaitė (1:37.53). Antra liko Jurgita Kašėtienė (1:43.41), trečia – dar viena Druskininkų gyventoja Audronė Radzevičienė (1:44.16).