Pirmoji į startą stojo maratonininkė Diana Lobačevskė. 31-erių metų
bėgikė iš Lietuvos 42 km 195 m distanciją įveikė per 2 valandas 36 minutes 5 sekundes ir, pagerinusi geriausią sezono rezultatą šalyje, užėmė 25-ą vietą tarp 46-ių finišavusių (startavo 55) sportininkių.

24-ių atrankos dalyvių buvo septinta.

Rytis Sakalauskas penktajame 100 m atrankos bėgime finišavo ketvirtas (10.42 sek.).

Į pusfinalį pateko po tris nugalėtojus iš 7 bėgimų ir dar trys sprinteriai iš likusiųjų su geriausiais rezultatais

Lietuvis šioje klasifikacijoje taip pat liko ketvirtas - vietą pusfinalyje R. Sakalauskui atėmė viena šimtoji sekundės.

Galutinėje įskaitoje lietuvis užėmė 25 vietą.

Dešimtkovininkas Darius Draudvila po pirmosios varžybų dienos - penkių rungčių - su 4076 taškais užima penkioliktą vietą.

Penktojoje rungtyje lietuvis 400 m nubėgo per 50,55 sekundės ir, surinkęs 789 taškus, buvo tik dvidešimtas.

400 m bėgime greičiausias buvo amerikietis Ashtonas Eatonas (46,99 sek. - 959 tšk.), kuris su 4446 taškais tapo lyderiu bendroje įskaitoje po pirmosios varžybų dienos.

Antrą vietą po penktosios rungties išsaugojo čempiono titulą ginantis amerikietis Trey'us Hardee'as (4393 tšk.), o į trečiąją poziciją pakilo ukrainietis Aleksejus Kasjanovas (4310 taškų):

27.Keisuke Ushiro (Japonija) 3829

Sekmadienį dešimtkovininkai bėgs 110 m barjerinio bėgimo distanciją, mes diską ir ietį, šoks į aukštį su kartimi ir užbaigs varžybas 1500 m bėgimo rungtimi. Kovą dėl medalių tęsia 27-i iš 30-ties startavusių atletų.

Šeštadienį čempionate išdalintas antrasis medalių komplektas, kuris vėl atiteko Kenijos bėgikėms.

Šįsyk Kenijos stajerės visą prizininkių pakylą užėmė 10 000 m bėgimo distancijoje - nugalėtoja tapo Vivian Jepkemoi Cheruiyot (30:48.98), sidabras atiteko Sally Kipyego (30:50.04), o trečia finišavo čempionės titulą praradusi Linet Chepkwemoi Masai (30:53.59).

Šeštadienį rytinėse varžybose Kenijos ilgų nuotolių bėgikės užėmė visą prizininkių pakylą maratono distancijoje.