Nugalėtojai išaiškinti prireikė ir baudinių serijos, kurioje sėkmė lydėjo austrus. Jie rungtynės laimėjo 4:3 (0:1, 1:1, 2:1, 0:0, 1:0).

Kitame mače Vokietija 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) pranoko Prancūzijos ledo ritulininkus.

Antrą pralaimėjimą iš eilės patyrės Latvijos rinktinė, kuri 2:4 (1:0, 1:3, 0:1) nusileido Čekijos vyrams.

B grupėje taip pat prireikė baudinių serijos, po kurios slovakai 4:3 (0:0, 0:1, 3:2, 0:0, 1:0) palaužė Danijos ekipą.

Kitoje akistatoje Baltarusijos žaidėjai 4:2 (2:1, 1:0, 1:1) įrodė pranašumą prieš slovėnus.

Antras rungtynes iš eilės laimėjo JAV ekipa, 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) palaužusi norvegų pasipriešinimą.

A grupė

Šveicarija 3 - 4 Austrija (baudinių serija – 0:1)
1:14' [1 - 0] Felicien Du Bois
22:12' [1 - 1] Thomas Raffl
25:54' [2 - 1] Andres Ambuehl
43:33' [2 - 2] Brian Ledler
51:01' [3 - 2] Matthias Bieber
59:10' [3 - 3] Michael Raffl
[3 - 4] Konstantin Komarek (pergalingas baudinys)

45:29' [2 - 4] Jakub Voracek

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

B grupė

Slovakija 4 - 3 Danija (baudinių serija – 2:1)
25:05' [0 - 1] Patrick Bjoerkstrand
48:08' [1 - 1] Michal Sersen
49:26' [2 - 1] Marek Viedensky
49:57' [2 - 2] Nichlas Hardt
51:11' [3 - 2] Dominik Granak
57:46' [3 - 3] Daniel Nielsen
[4 - 3] Marko Dano (pergalingas baudinys)

25:58' [1 - 2] Brock Nelson

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):