Iš 37-osios pozicijos startavęs lietuvis net penkis kartus suklydo šaudykloje ir, 12,5 km įveikęs per 36 minutes 9,5 sekundės, finiše 3 minutes 46,1 sekundės pralaimėjo pirmąją pergalę sezone iškovojusiam austrui Simonui Ederui.

12,7 sekundės nuo nugalėtojo atsiliko antrąją vietą užėmęs rusas Aleksandras Loginovas, o 20,7 sekundės austrui pralaimėjęs trečiojoje pozicijoje liko švedas Bjoernas Ferry.

Pasaulio taurę anksčiau laiko užsitikrinęs Sočio (Rusija) žiemos olimpiados čempionas prancūzas Martinas Fourcade finišavo penktas.

1. Simon Eder (Austrija) 32 min. 23,4 sek. (0 baudos ratų)
2. Aleksandr Loginov (Rusija) atsiliko 12,7 sek. (1)
3. Bjoern Ferry (Švedija) 20,7 (1)
4. Carl Johan Bergman (Švedija) 41,1 (1)
5. Martin Fourcade (Prancūzija) 57,0 (4)
...
45.Tomas Kaukėnas 3:46,1 (5)
...
57.Serafin Wiestner (Šveicarija) 5:55,9 (5)

Į paskutiniąsias sezono 15 km bendro starto lenktynes nepatekęs Tomas Kaukėnas pasaulio biatlono taurės vyrų varžybų bendroje įskaitoje su 60 taškų užima 58-tą vietą (po 21 rungčių iš 22).

Bendra įskaita:

1. Martin Fourcade (Prancūzija) 868 tšk.