Rusai pirmavo 1:0 po Aleksandro Perežogino įvarčio antro kėlinio pradžioje (26:57 min.). Kėlinio viduryje (29:52) prancūzas Damienas Fleury santykį išlygino (1:1), o Antoine'as Rousse'as (36:48) įmušė ir pergalingą įvartį - 2:1.

Rusija ketvirtame ture patyrė pirmą nesėkmę varžybose Helsinkyje, bet su 9 taškais liko H grupės lydere. Prancūzija su dviem pergalėmis (6 tšk.) rikiuojasi penkta.

Latvijos ledo ritulio rinktinė

Kitose H grupės rungtynėse Latvija rezultatu 5:3 (3:1, 1:1, 1:1) laimėjo prieš Slovakiją ir iškovojo pirmą pergalę šiame pasaulio čempionate. Tris įvarčius latviams pelnė Lauris Darzinis (13:00, 38:50 ir 40:25), po vieną įmušė Martinas Cipulis (00:15 sek.) ir Zemgus Girgensonas (17:24).

Slovakų gretose du kartus pasižymėjo Tomašas Surovy (36:09 ir 59:38), vieną įvartį įmetė Tomašas Zaborsky (01:23).

H grupės rezultatas:

Rusija - Prancūzija - 1:2 (0:0, 1:2, 0:0).

Latvija - Slovakija - 5:3 (3:1, 1:1, 1:1).

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, įvarčių skirtumas, taškai):

8.Latvija410039:19-103

S grupės turnyre Stokholme Čekijos rinktinė tik po baudinių serijos palaužė Danijos ekipos pasipriešinimą 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0). Čekai pirmavo po Zbyneko Michaleko smūgio (45:53), bet danas Mortenas Puolsenas (55:55) išlygino skirtumą. Lemiamą baudinį (bulitą) realizavo čekas Zbynekas Irglas (2:1). Čekija po antros pergalės planetos pirmenybėse užima penktą vietą, o danai (3 tšk.) yra septinti.

Loui Erikssonas (Švedija) kovoja su Brendenu Dillonu

Kitoje S grupės dvikovoje Kanada įrodė pranašumą prieš vieną čempionato šeimininkų Švediją rezultatu 3:0 (1:0, 2:0, 0:0). Kanadiečiai iškovojo trečią pergalę ir išstūmė švedus iš antros vietos turnyro lentelėje. Nugalėtojams įvarčius pelnė Stevenas Stamkosas (08:56), Luke'as Schennas (20:55) ir Jordanas Staalis (33:00). Švedija patyrė antrą nesėkmę varžybose.

S grupės rezultatas:

Čekija - Danija - 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0), - po baudinių.

Švedija - Kanada - 0:3 (0:1, 0:2, 0:0).

S grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, įvarčių skirtumas, taškai):

1.Šveicarija4310018:7+1111
2.Kanada4301015:5+1010