Šuolininkų į aukštį kvalifikacijoje R. Stanys peršoko į 219 cm aukštį iškeltą kartelę. Tačiau trys bandymai įveikti 223 cm aukštį buvo nesėkmingi.

2012 metų Europos čempionate Helsinkyje R. Stanys netikėtai iškovojo sidabro medalį.

Dvigubą pergalę šuolių į aukštį sektoriuje iškovojo ukrainiečiai - čempionu tapo planetos čempionas 24-erių metų Bogdanas Bondarenka (2,35 m), dviem centimetrais aplenkęs tėvynainį Andrejų Procenką (2,33 m).

Bogdanas Bondarenko

Tik bronzos medaliu tenkinosi Londono olimpinių žaidynių čempionas rusas Ivanas Uchovas (2,30 m).

. Raivydas Stanys NoM

Šuolininkai į tolį T. Vitonis ir M. Povilaitis nepateko į Senojo žemyno pirmenybių finalą

Europos lengvosios atletikos čempionate Šveicarijoje vyrų šuolių į tolį finalinės varžybos vyks be lietuvių.

Penktadienį kvalifikacinėse varžybose geriausiu pirmuoju bandymu nušokęs 7,68 m Tomas Vitonis liko šešioliktas, o geriausiu trečiuoju bandymu nuskriejęs vos 2 cm mažiau Povilas Mykolaitis liko septynioliktas tarp 30-ties dalyvių.

Pirmajam Lietuvos atletui iki finalinio dvyliktuko pritrūko pritrūko vos 11 cm, o antrajam - vos 13 cm.

Toliausiai atrankoje šoko graikas Louisas Tsatoumas (8,19 m), ispanas Eusebio Caseresas (8,05 m) ir britas Gregas Rutherfordas (8,03 m).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (28)