Velso aistruolius nudžiugino Marko Williamso ir Ryano Day pergalės. 1996 ir 1999 metais „Welsh Open“ turnyrą laimėjęs 34-erių metų M. Williamsas aukštos kokybės šešioliktfinalio susitikime 5:2 nugalėjo Fergalą O’Brieną. Pastarasis prieš pertrauką 102 taškų serija išlygino rezultatą į 2:2, bet vėliau M. Williamsas puikiomis 102 ir 112 serijomis nokautavo priešininką. Paskutinėje partijoje F. O’Brienas suklydo surinkęs 49 taškus ir atsisveikino su turnyru.

Tuo metu aštuntfinalio mačą žaidęs R. Day 5:3 nugalėjo septyniskart pasaulio čempioną Stepheną Hendry. Škotas žaidė ne prasčiau nei jo oponentas, tačiau klaidos svarbiais momentais neleido jam pasiekti pergalės ir į ketvirtfinalį iškopė Velso atstovas.

Jau pirmame varžybų etape pasitraukė D. Britanijos čempionato nugalėtojas Dingas Junhui. Kinijos sportininkas 3:5 turėjo pripažinti Jamie Cope’o pranašumą. Nepaisant nesėkmės, D. Junhui kol kas užfiksavo didžiausią seriją varžybose – 134 taškai.

J. Cope’o aštuntfinalyje ketvirtadienį laukia akistata su favoritu Ronnie O’Sullivanu.

Pergalių seriją šio sezono turnyruose pratęsė Markas Selby, 5:2 nugalėjęs Juddą Trumpą. Pakeliui į pergalę Markas surinko ir gražią 115 taškų seriją.

Dabartinis pasaulio čempionas Johnas Higginsas taip pat žais aštuntfinalyje. Škotas be didesnių sunkumų 5:2 eliminavo Michaelą Judge’ą. J. Higginsas mače demonstravo puikią formą – tą liudija 87, 105, 65 ir 109 partijose surinkti taškai.

Vakariniame mače antruoju ketvirtfinalio dalyviu tapo nugalėtojo titulą ginantis Allisteris Carteris, kuris 5:2 nugalėjo australą Neilą Robertsoną. Abu žaidėjai neišsiskyrė serijomis ir pergalę anglas pasiekė daugiau taktinėse kovose.

Ketvirtadienį paaiškės visi likę ketvirtfinalio verti sportininkai.