A. Sorokinas nuotolį nubėgo per 7 valandas 30 minučių ir 26 sekundes bei 1 valandą 2 minutes ir 43 sekundes pralaimėjo čempionu tapusiam amerikiečiui Maksui Kingui.

Sidabras atiteko švedui Jonui Buudui (6:32:04), bronza - ispanui Jose Antonio Requejo (6:37:01).

Vaidas Žlabys (8:08:51) liko 58-as, Vaidotas Baužys (9:33:17) - finišo liniją kirto 86-as.

Komandų rikiuotėje Lietuvos vyrai aplenkė argentiniečius ir liko septynioliktoje vietoje.

Moterų grupėje visos lietuvės finišavo penktajame dešimtuke - Viktorija Tomaševičienė (10:33:47) buvo 42-a, Vaiva Skipitienė (11:20:16) - 45-ta, o Danguolė Bičkūnienė (11:20:16) - 46-ta.

Nugalėjo britė Ellie Greenwood - 7 valandos 30 minučių ir 50 sekundžių. Antra finišavo japonė Chiyuki Mochzuki (7:38:23), trečia - britė Joasia Zakrzewski (7:42:02).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)