Lietuvos vyrų rinktinės lyderis T. Mikutis (ITTF reitingas - 355) 73-os grupėje 4:1 įveikė airį Gaviną Maguire'ą (832), 4:0 nugalėjo kirgizą Arseną Umurzakovą ir užėmė pirmą vietą.

98-os grupės turnyrą laimėjęs Alfredas Udra (495) 4:0 nugalėjo žydą Michaelą Tauberą (666) ir 4:1 privertė pasiduoti Dahlaną Harurį iš Indonezijos.

91-oje grupėje abu mačus laimėjęs Valdas Martinkus (699) 4:3 palaužė norvego Erico Bernerio (439) pasipriešinimą bei 4:1 įveikė Gajanos atstovą Christopherį Frankliną (945).

81-oje grupėje triumfavęs Arnoldas Domeika (769), 4:3 privertė pasiduoti Mounaimą Tirseltą iš Maroko (399) bei 4:1 privertė pasiduoti Džersio atstovą Jordasą Wykesą.

Abi nesėkmes patyrė ir tik trečias 15 grupėje liko bei į kitą varžybų etapą nepateko Kęstutis Žeimys, vienodu rezultatu 0:4 pralaimėjęs lenkui Robertui Florui (175) bei slovakui Jakubui Figeliui (556).

Pergale moterų kvalifikacijos 33 atrankos grupės varžybas pradėjo Eglė Stuckytė (ITTF reitingas - 347), 4:0 nugalėjusi Cynthią Martinez iš Kosta Rikos ir antroje kovoje turėtų žaisti su Sirijos atstove Heba Allejji , kuri be kovos nusileido C. Martinez.

Po motinystės atostogų grįžusios Rūtos Paškauskienės varžovėmis 68 grupėje bus portugalė Catia Martins (485) ir Valerija Petrova (667) iš Estijos, Lina Miskinotytė 69-oje grupėje varžysis su belge Nathalie Marchetti (488) ir Neridee Nino (666) iš Venesuelos, Vitalija Venckutė (749) 61-oje grupėje susitiks su Dominikos Resuplikos atstove Eva Brito (458) bei Carmen Britz iš Namibijos, o Lina Martinkė 70-oje grupėje išmėgins jėgas su Angela Mori iš Peru (489) bei norvege Marte Aasebo (660).