Jaunimo amžiaus grupėje kumite rungtyje (-75 kg) panevėžietis Mindaugas Kinderis („Alfa“, tr. A. Valuntonis) iškovojo 4 pergales ir užėmė I vietą, o to paties klubo sportininkė Austėja Matuzaitė atviroje kategorijoje jaunimo amžiaus grupėje iškovojo III vietą.

Jaunių kumite rungtyje (+55 kg) II vietą iškovojo Bernadeta Dauparaitė (Radviliškis, „Kentauras“ tr. A. Masalskis) ir III vietą (+70 kg) to paties klubo sportininkas Armandas Bunius. Dvi trečias vietas kata ir kumite rungtyse jaunių amžiaus grupėje iškovojo Aurimas Valujavičius (Kaunas „Era“, tr. E. Ronaitis). Jaunių kata čempionu tapo Lukas Urbonas iš Radviliškio („Rytų kovotojas“, tr. E. Mončiauskas).

Lietuviams gerai sekėsi ir komandinėse varžybose. Jaunimo kumite komanda (A. Bunius, R. Jurgilaitis, G. Kasperavičius, M. Kuvykas), įveikusi ukrainiečius, bulgarus, vokiečius, rumunus, išsikovojo I vietą. Jaunimo kata komanda (A. Bunius, G. Kasperavičius, M. Kuvykas) ir vyrų kata komanda (E. Ronaitis, J. Žukauskas, A. Valujavičius) užėmė II vietą. Jaunimo mišri kumite komanda (A. Valujavičius, L. Urbonas, M. Kinderis, A. Matuzaitė, S. Didžiokaitė) iškovojo III vietą.

Šiose varžybose pirmą kartą buvo pravestas KARATE GRAND MASTER turnyras, kuriame kiekvienai šaliai atstovavo po vieną geriausią sportininką. Sportininkai privalėjo dalyvauti kata ir kumite turnyruose. Geriausiai pasirodę abiejuose rungtyse sportininkai buvo paskelbti 2011 m. GRAND MASTER. Jais tapo rumunas ir bulgarė.

Varžybose teisėjavo LSKF viceprezidentas A. Valuntonis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)