Prestižinį vyrų 4x100 m bėgimą laimėjo favorite vadinta Jamaikos rinktinė (Nesta Carteris, Nickelis Ashmeade‘as, Julianas Forte‘as, Yohanas Blake‘as), finišavusi per 37,77 sek. Sidabras atiteko Trinidado ir Tobago (38,04) sportininkams, o bronza – britams (38,19).

Šiame čempionate pagerinti trys pasaulio rekordai, o medalių įskaitoje nugalėjo amerikiečiai, iškovoję 5 aukso, 2 sidabro bei 1 bronzos medalius. Apdovanojimus pelnė 13 šalių sportininkai.

Kiti sekmadienio rungčių čempionai:

Vyrai:

4x400 mJAV (Davidas Verburgas, Tony McQuay‘us, Christianas Tayloras ir LaShawnas Merrittas) - 2:57,25 min.

Moterys:

4x200 m – JAV (Shalonda Solomon, Tawanna Meadows, Bianca Knight ir Kimberlyn Duncan) - 1:29.45;
4x400 m – JAV (Deedee Trotter, Sanya Richards-Ross, Natasha Hastings ir Joanna Atkins) - 3:21,73;
4x800 m – JAV (Chanelle Price, Geena Lara, Ajee Wilson ir Brenda Martinez) - 8:01,58.

2015 metų pasaulio lengvosios atletikos estafečių čempionatas taip pat bus rengiamas Bahamų salose.