Įvarčius nugalėtojams pelnė Ilja Nikulinas (33:45), Jevgenijus Malkinas (36:29 ir 45:03), Aleksandras Popovas (50:53) bei Jevgenijus Kuznecovas (56:53).

Latvių gretose įvarčiais pasižymėjo Miksas Indrasis (11:32) ir Kasparas Daugavinis (55:21).

S grupės Stokholme turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynėse, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8.Italija100010:30

Šeštadienį sužaistos paskutinės aštuonių komandų H grupės rungtynės. Suomijos sostinėje vykusiame mače Šveicarijos rinktinė 5:1 (2:0, 3:1, 0:0) nugalėjo Kazachstano ledo ritulininkus.

Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjo Ivo Ruthemannas (9:48 bei 32:08) ir Markas Streitas (11:04 bei 24:04), vienu - Felicienas du Boisas (36:53).

Vienintelio įvarčio autorius pralaimėjusiųjų gretose - Romanas Savčenka (21:36).

H grupės Helsinkyje lentelė (vieta, komanda, rungtynėse, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

H grupės Helsinkyje turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynėse, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8.Prancūzija1 012:7

Į planetos čempionato ketvirtfinalį pateks keturios geriausios kiekvienos grupės rinktinės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (114)