B grupėje Baltarusija jėgas išmėgino su Danija. Mūsų rytų kaimynai laimėjo gana lengvai 5:1 (0:1, 3:0, 2:0), nors patys pirmi praleido įvartį. Du kartus baltarusių gretose pasižymėjo Jevgenijus Kovryšinas. Po pergalės Baltarusijos rinktinė pakilo į antrą vietą grupėje.

Vakaro mačuose A grupėje Prancūzija 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) palaužė austrų pasipriešinimą, kai įvarčius trečiame kėlinyje pasiekė Damienas Fleury ir Laurent'as Meunier.

B grupėje Slovakija išplėšė pergalę prieš Slovėniją 3:1 (0:1, 0:0, 3:0). Slovėnai pirmame kėlinyje pirmavo po Jano Urbaso smūgio. Tik trečio kėlinio viduryje Andrejus Meszarosas išlygino skirtumą (1:1), o mačo pabaigoje du kartus tiksliai atakavo slovakų ledo ritulio žvaigždė Marianas Gaborikas. Tiesa, paskutinį įvartį jis įmušė jau į tuščius vartus. Slovakai po pergalės pakilo į trečią vietą, o į ketvirtą nustūmė Rusijos rinktinę.

A grupė

Vokietija - Šveicarija 0:1 (0:0, 0:0, 0:1).

52:16 Denis Hollenstein [0 - 1]

Austrija - Prancūzija - 0:2 (0:0, 0:0, 0:2).

B grupė

Baltarusija - Danija - 5:1 (0:1, 3:0, 2:0).

13:38 Julian Jakobsen [0 - 1]
20:44 Artur Gavrus [1 - 1]
27:27 Jevgenij Kovryšin [2 - 1]
29:35 Ilja Šinkevič [3 - 1]
45:36 Jevgenij Kovryšin [4 - 1]
54:44 Ivan Usenka [5 - 1]

Slovakija - Slovėnija - 3:1 (0:1, 0:0, 3:0).

06:20 Jan Urbas [0 - 1]
47:57 Andrej Meszaros [1 - 1]
54:16 Marian Gaborik [2 - 1]
59:59 Marian Gaborik [3 - 1] (į tuščius vartus)

8.Norvegija30003 3:130

Po keturias pajėgiausias abiejų grupių komandas pateks į ketvirtfinalį ir tęs kovą dėl medalių. Paskutines vietas grupėse užėmusios ekipos iškris į I diviziono A grupę ir jas elite pakeis Kazachstano ir Vengrijos rinktinės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)