Prancūzija patyrė antrą nesėkmę.

Trečiąją pergalę iškovojusiems švedams įvarčius pelnė Rickardas Rakellis, Mikaelis Backlundas, Oliveris Ekmanas-Larssonas ir Eliasas Petterssonas.

3 taškus turintys prancūzai A grupėje užima ketvirtąją vietą.

A grupės rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

8.Baltarusija300032:170

B grupėje antrąją pergalę šventė Kanados rinktinė. Kanadiečiai 7:1 (2:0, 3:0, 2:1) įveikė šių pirmenybių šeimininkus danus.

Nugalėtojų gretose du kartus pasižymėjo Ryanas Nugentas-Hopkinsas.

Kanadiečiai su septyniais taškais žengia antri, Danija su 2 taškais kartu su vokiečiais ir latviais dalinasi 5-7 vietomis.

B grupės rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):