Jau pačioje pirmojo kėlinio pradžioje latvis Aleksandras Jerofejevas po smūgio varžovui į galvą užsidirbo 12 baudos min. Kiekybine persvara austrai nepasinaudojo, tačiau kėlinio pabaigoje atidarė savo įvarčių sąskaitą – pasižymėjo Brianas Lebleris (16:07 min.).

Antrajame kėlinyje ant nubaustųjų suolelio Maksimas Sirokovas, bet latviai mažumoje vėl gynėsi sėkmingai, o kiek vėliau sugebėjo atstatyti pusiausvyrą po Laurio Darzinio (32:15) įvarčio.

Trečiajame kėlinyje latviai vėl sėkmingai gynėsi žaisdami mažumoje ir pagaliau patys įgijo kiekybine persvara, bet nepajėgė ja pasinaudoti. Austrų atakų lyderiai Michaelis ir Thomasas Rafflai turėjo gerų progų pasižymėti, bet nuostabiai žaidęs latvių vartininkas Edgaras Masalskis jiems buvo „nepramušamas“, todėl prireikė pratęsimo.

Lemiamas rungtynių įvartis krito vos prasidėjus pratęsimui – Kasparas Daugavinis (60:33) jau antrosios latvių atakos metu gražiu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką.

Latvija (4 tšk.) pakilo iš B grupės „dugno“ ir šiuo metu užima 6-ą vietą. Tuo tarpu austrai (3 tšk.) atsidūrė paskutinėje – 8-oje – vietoje.

Kitose A grupės rungtynėse vienintelė be pralaimėjimų žygiuoja Kanados rinktinė. Kanadiečiai šeštadienį tik po atkaklios kovos 4:3 (2:1, 1:0, 1:2) įveikė tik vieną pergalę savo sąskaitoje turinčią Prancūziją.

Kanadai įvarčius pelnė Tyleris Seguinas (11:26 ir 37:02 min.) bei Jordanas Eberle (12:32 ir 49:18). Prancūzijos rinktinėje pasižymėjo Julienas Desrosiersas (16:31), Yorickas Treille (46:21) ir Damienas Fleury (46:56).

Paskutinėse šeštadienio A grupės rungtynėse Švedija po pratęsimo 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 1:0) įveikė Šveicarijos komandą.

8.Austrija501136:173

B grupės rungtynėse puikiai čempionatą pradėję Baltarusijos ledo ritulininkai buvo „nuleisti ant žemės“. Jie net 0:7 (0:1, 0:3, 0:3) buvo sutriuškinti varžovų iš Rusijos.

Ledo ritulys: Rusija - Baltarusija

Pasaulio čempionų titulą ginantiems rusams po įvartį pelnė Ilja Kovalčiukas (9:53), Vladimiras Tarasenka (21:33), Vadimas Šipačiovas (29:24), Artemijus Panarinas (32:22), Sergejus Širokovas (42:51), Jevgenijus Dadonovas (44:49) ir Jevgenijus Malkinas (51:04).

Kitose B grupės rungtynėse svarbią pergalę iškovojo suomiai, kurie po atkaklios kovos 3:0 (0:0, 0:0, 3:0) nugalėjo slovakus ir žengė didelį žingsnį vietos ketvirtfinalyje link.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Joonasas Donskoi (50:28), Juhamatti Aaltonenas (55:33) bei ritulį į tuščius vartus pasiuntęs Leo Komarovas (59:53).

Paskutinėse šeštadienio B grupės rungtynėse Danijos ledo ritulininkai 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) įveikė Norvegijos rinktinę.