Įvarčiais pasižymėjo Jasonas Robertsonas (38:56') ir Collinas Blackwellas (59:33').

Vokiečiai B grupėje žengia treti (9 taškai), JAV – antra (15 taškų).

A grupėje čekai po baudinių serijos 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) pranoko Danijos rinktinę.

Danai pirmavo po tikslaus Nicklo Jenseno metimo (3:41'), rezultatą antrame kėlinyje išlygino Dominikas Kubalikas (45:23'). Per pratęsimą nei vienai komandai nepavyko pasižymėti. Čekų pergalę lėmė vartininko Simono Hrubeco atremtas dano Nicolai Meyero metimas.

Čekija su 10 taškų pakilo į 4-ą vietą, danai – šešti (9).

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):