B grupės rungtynėse švedai palaužė pirmą pralaimėjimą patyrusios čekus 5:3. Nugalėtojai atsiplėšė antrajame kėlinyje, kai pelnė tris įvarčius per keturias minutes.

Švedija B grupėje pirmauja kartu su čempionato šeimininke Suomija, o vienu tašku nuo jų atsiliko JAV rinktinė, kuri tik per pratęsimą 3:2 įveikė Austriją.

Norvegijos ir Didžiosios Britanijos akistatoje neužteko ir pratęsimo – ten norvegai pergalę 4:3 iškovojo tik baudinių serijoje.

Tuo metu A grupėje Prancūzija atidarė pergalių sąskaitą 2:1 nugalėdama Kazachstaną, Šveicarija net 6:0 sutalžė Daniją, o grupės lyderė Kanada 6:1 susitvarkė su Italija.