Jau 2-ąją min. Čekijos ekipa išsiveržė į priekį po Jakubo Vrana įvarčio. Antrojo kėlinio pradžioje pasižymėjo Patricas Hornqvistas (21 min.) bei Oskaras Lindblomas (24) ir švedai atsidūrė pirmaujančių vaidmenyje. 37-ąją min. rezultatą išlygino Dominika Kubalikas, o trečiojo kėlinio pradžioje čekams pranašumą sugrąžino Michaelas Frolikas (41).

Rungtynių pabaigoje čekų pranašumą įtvirtino Jakubas Vrana (56) ir Janas Kovaras (60).

Kitose B grupės rungtynėse Rusijos rinktinė 5:2 (2:0, 2:0, 1:2) nugalėjo Norvegijos komandą.

Rusams du įvarčius pelnė Jevgenijus Dadonovas (9 ir 30), po vieną – Artiomas Anisimovas (15), Nikita Kučerovas (19) ir Nikita Gusevas (42). Paguodos įvarčius norvegams mačo pabaigoje pelnė Thomas Valkvae Olsenas (57) bei Jonas Holosas (58).

Viena turnyro favoričių Kanados rinktinė A grupėje 1:3 (1:1, 0:0, 0:2) pralaimėjo Suomijos komandai.

Suomiams du įvarčius pelnė Kaapo Kakko (7 ir 60), vieną – Arttu Ilomaki (43). Kanados ekipoje pasižymėjo Jonathanas Marchessault (9).

Praėjusių planetos pirmenybių bronzos medalių laimėtojai JAV ledo ritulininkai 1:4 (1:1, 0:2, 0:0) nusileido Slovakijos ekipai.

5-ąją min. slovakus į priekį išvedė Matusas Sukelas, o 13-ąją min. rezultatą išlygino Alexas Debrincatas (13). Pergalę Slovakijai lėmė tikslūs Eriko Černako (22), Tomašo Tataro (25) ir Michalo Kristofo (56) smūgiai.

Pasaulio ledo ritulio čempionate dalyvauja 16 komandų.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.