1 minute ir 28 sekund4mis nuo čempionės atsilikusi antra vėl buvo kita Danijos orientacininkė Emma Klingenberg, o bronzą iškovojo švedė Tove Alexandersson, nugalėtojai pralaimėjusi 2 minutes ir 14 sekundžių.

Septynioliktąją poziciją ilgojoje trasoje užėmė Vesta Ambrazaitė (1:04:03), Ona Jaugėlaitė (1:17:14) užėmė 80-tą vietą tarp 126-ių finišavusių (startavo 131) sportininkių.

Kur kas kukliau startavo vaikinai. Aukščiausiai pakilęs Viktoras Stašiūnas 11,1 km trasą su 23 KP įveikė per 1 valandą 25 minutes 52 sekundes ir finišavo tik 68-as.

Martynas Stanys (1:26:12) užėmė 71-ą vietą, Gediminas Morenas (1:26:38) - 74-ą, Dovydas Mickus (1:27:16) - 77-ą, Algirdas Butkevičius (1:40:02) liko 117-as tarp 148-ių finišavusių dalyvių, o Karolis Lazdauskas, kaip ir dar keturi atletai, buvo diskvalifikuotas.

Čempionu tapo norvegas Yngve Skogstadas (1:08:49), sidabras atiteko austrui Robertui Merlui (1:10:23), o bronza - prancūzui Lucasui Bassetui (1:10:36), kuris laimėjo auksą sprinto varžybose.