Vos 2,3 sekundės nuo čempionės atsilikusi antra buvo kita Danijos orientacininkė Emma Klingenberg, o bronzą iškovojo čekė Tereza Novotna, nugalėtojai pralaimėjusi 12 sekundžių.

Kitos lietuvės tenkinosi kukliomis pozicijomis: Vesta Ambrazaitė (17:26,7) finišavo 60-ta, Ona Jaugėlaitė (17:33,0) užėmė 66-tą vietą tarp 129-ių finišavusių (startavo 132) sportininkių.

Kur kas kukliau startavo vaikinai. Aukščiausiai pakilęs Martynas Stanys 2,9 km trasą su 23 KP įveikė per 16 minučių 45,0 sekundės ir finišavo tik 45-as.

Algirdas Butkevičius (17:41,7) užėmė 89-ą vietą, Karolis Lazdauskas (17:56,7) - 96-ą, Viktoras Saičiūnas (18:00,9) - 97-ą, o Gediminas Morenas (18:27,6) liko 111-as tarp 150-ties finišavusių atletų.

Dovydas Mickus praleido vieną kontrolinį punktą ir buvo diskvalifikuotas kartu su septyniais taisykles pažeidusiais sportininkais.

Čempionu tapo prancūzas Lucas Basset (15:07,7), sidabras atiteko ispanui Andreu Blanesui (15:17,4), bronza - šveicarui Florianui Howaldui (15:19,1).