Antras finiše buvo baltarusis Vladimiras Aleniška (+50,1 sek.; 3), trečias - rusas Jevgenijus Petrovas (+50,6 sek.; 5).

Kitas Lietuvos atstovas šioje rungtyje - Mindaugas Kavoliūnas - tarp 57 dalyvių finišavo 38-as (+4 min. 48,6 sek.; 3).

Jaunių vaikinų 10 km persekiojo lenktynėse sekmadienį 32-as tarp 58 dalyvių finišavo aštuoniolikametis Karolis Dombrovskis. Lietuvos atstovas, penkis kartus suklydęs šaudykloje, finiše 6 minutes 18,5 sekundės pralaimėjo vos kartą suklydusiam bei aukso medalį iškovojusiam rusui Aleksandrui Pečionkinui (27 min. 34,3 sek.; 1).

Sidabro medalis atiteko vokiečiui Johannesui Kuhnui (+18,7 sek.; 4), o bronzos apdovanojimą pelnė kitas Rusijos biatlonininkas Ivanas Pičiužkinas (+20,1 sek.; 3).

42-a jaunimo merginų 10 km persekiojimo lenktynėse tarp 59 dalyvių buvo Aliona Sosunova. Lietuvos biatlonininkė, 6 kartus suklydusi šaudykloje, finiše 9 minutes 17,9 sekundžių pralaimėjo auksą iškovojusiai prancūzei Sophie Boilley (31 min. 48,9 sek.; 3), aplenkusiai rusę Anastasiją Kaliną (+22,1 sek.; 0) bei norvegę Synnoevę Solemdal (+33,4 sek.; 5).

Dvi Lietuvos atstovės sekmadienį dalyvavo ir jaunių merginų 7,5 km persekiojimo lenktynėse. Olga Tatarinova buvo 46-a (+7 min. 53,0 sek.; 6), o Marija Kaznačenko (+8 min. 18,4 sek.; 9) tarp 56 biatlonininkių liko 48-a.

Planetos čempionės auksas atiteko rusei Jelenai Badaninai (26 min. 26,5 sek.; 2), aplenkusiai švedę Ingelą Andersson (+5,5 sek.;3) ir lenkę Moniką Hojnisz (+11,5 sek.; 3).