Bendroje įskaitoje L. Adomaitis užėmė 10-ą vietą tarp 40 atletų.

60 kg svorio kategorijoje 24-erių Edgaras Venckaitis nugalėjo baltarusą Dzmitrijų Alenskį, tačiau antroje kovoje nusileido gruzinui Revazui Lašchiui ir baigė savo pasirodymą užimdamas 12-ą vietą tarp 30 sportininkų.

120 kg kategorijoje nepasisekė Mindaugui Mizgaičiui. 30-metis šių metų Europos čempionato bronzos medalio savininkas ir Pekino olimpiados bronzinis prizininkas jau pirmoje kovoje pralaimėjo Vladimirui Guralskiui iš Izraelio ir tarp 30 sportininkų liko 17-tas.

Šių metų pasaulio imtynių čempionate dar startuos graikų-romėnų imtynių stiliaus atletas Aleksandras Kazakevičius (74 kg) ir vienas „laisvūnas“ Šarūnas Jurčys (55 kg).