Praėjusiose planetos pirmenybėse 11-ti likę latviai galingiems varžovams nepasipriešino ir pralaimėjo 1:6 (0:3, 0:2, 1:1).

Kitame vakaro mače čekai išmėgino jėgas su 2014 metų bronzos medalininke Švedijos rinktine ir pademonstravę neįtikėtiną kovingumą nusileido tik po baudinių serijos – 5:6 (1:2, 0:1, 4:2, 0:0, 0:1).

Šioje grupėje taip pat žais Šveicarijos, Prancūzijos, Vokietijos ir Austrijos komandos.

B grupės kovas pradėjo lengva JAV rinktinės pergalė. Amerikiečiai 5:1 (1:0, 2:1, 2:0) sutriuškino pasaulio vicečempionę Suomijos ekipą.

Kitame susitikime akis į akį stojo nugalėtojų titulą ginantys rusai ir norvegai. Rusijos ledo ritulininkai Skandinavijos atstovus sutriuškino be didesnio vargo – 6:2 (4:0, 2:2, 0:0).

Šioje grupėje rungtyniaus ir Slovakijos, Baltarusijos, Slovėnijos ir Danijos ledo ritulininkai.

59:37' [6 - 1] Sidney Crosby

Čekija 5 - 6 Švedija (baudinių serija – 1:2)
59:07' [5 - 5] Mattias Sjoegren
[5 - 6] Oliver Ekman-Larsson (pergalingas baudinys)

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

34:10' [6 - 2] Artemij Panarin

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):