Už polkos šokį lietuviai gavo 57,39 balo ir užėmė 18-tą vietą tarp 29 porų bei pateko tarp 20 porų, kurios šeštadienį atliks laisvąją programą.

Vasarį varžybose „Bavarian Open“ Lietuvos čiuožėjai už trumpąją programą gavo 57,70 balo. Tai buvo geriausias jų rezultatas karjeroje.

Į pirmą vietą išsiveržė čempionų titulą ginantys JAV atstovai Meryl Davis ir Charlie White (77,12 balo). Antri žengia šeimininkai - kanadiečiai Tessa Virtue ir Scottas Moiras (73,87 balo), treti - rusai Jekaterina Bobrova ir Dmitrijus Solovjevas (70,05 balo).

29.Viktorija Kovaliova/Jurij Beliajev (Baltarusija)32,50

Primename, kad ketvirtadienį moterų varžybų trumpoje programoje startavo ir Lietuvos atstovė Inga Janulevičiūtė. 18-metė kaunietė, kurią treniruoja Dmitrijus Kozlovas (choreografės Ingrida Snieskienė ir Rasa Birbalienė), surinko 36,79 balo ir užėmė 33-ią vietą tarp 35-ių dalyvių.

I. Janulevičiūtė, kuri čiuožė pagal Camille'io Saint-Saenso operos „Samsonas ir Dalila“ muziką, laisvos programos šokio jau neatliks. Geriausias mūsiškės asmeninis rezultatas už trumpą programą yra 41,63 balo. 2013 metų Europos čempionate Kauno „Baltų ainių“ mokyklos atstovė, dabar Vilniuje gyvenanti I. Janulevičiūtė, užėmė 31-ą vietą.

Teisę dalyvauti laisvoje programoje iškovojo 24-ios geriausiai trumpąją programą atlikusios čiuožėjos.

I. Janulevičiūtė čempionate Kanadoje aplenkė dvi varžoves - slovėnę Patricią Glesčič (36,66) ir Latvijos atstovę Aliną Fiodorovą (36,44). Estijos čiuožėja Jelena Glebova užėmė 15-ą vietą (54,59) ir tęs kovą dėl medalių.

Praėjusių metų pasaulio čempionate I. Janulevičiūtė užėmė šešioliktą vietą tarp 33-jų atrankos dalyvių ir į finalą nepateko, o bendroje įskaitoje tarp 51-os sportininkės liko 34-a.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (96)