Geriausiai iš lietuvių pasirodė Diana Labočevskė, kuri finišavo 12-oje vietoje. Sportininkė distanciją įveikė per 2 valandas, 37 minutes ir 48 sekundes.

20-a finišo liniją kirto geriausią sezono rezultatą pasiekusi Živilė Balčiūnaitė (2:41:09). Būtent jai iki tol priklausė geriausias pasiekimas pasaulio čempionatų maratonuose - 18 vieta (2009 metais).

Trečioji Lietuvos atstovė Remalda Kergytė maratone užėmė 30-ą vietą (2:47:30).

Aukso medalį iškovojo Kenijos bėgikė Edna Ngeringwony Kiplagat (2:25:44), sidabrą - italė Valeria Straneo (2:25:58), o bronzą japonė Kayoko Fukushi (2:27:44).

Maratone bėgti turėjo 72 sportininkės, tačiau startavo 70, iš kurių finišą pasiekė tik 46 bėgikės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (164)