Planetos pirmenybių finale debiutavusi ir trečiu takeliu lenktyniavusi 20-metė vilnietė įpusėjus distancijai buvo septinta, tačiau tada spurtavo ir finišavo penkta (2 min. 23,9 sek.), visiškai šalia prizininkių pakylos. Iki jos mūsiškei pritrūko 0,7 sek.

Lietuvos plaukikė, beje, buvo greičiausia tarp europiečių – finale pralenkė tiek abi brites, tiek ir italę, o į priekį praleido tik dvi amerikietes, australę ir kanadietę.

Triumfavo sezono lyderė Lilly King iš JAV (2 min. 22,41 sek.).

Sidabrą iškovojo australė Jennai Strauch (2 min. 23,04 sek.), bronzą – JAV sportininkė Kate Douglass (2 min. 23,20 sek.).

8.Abbie Wood (Didžioji Britanija)2:26.19

Primename, kad Kotryna rungties pusfinalyje nuotolį įveikė per 2 min. 23,66 sek., laimėjo antrąjį plaukimą, o bendroje įskaitoje buvo trečia.

Pirmame pusfinalio plaukime geresnį tempą parodė tik australė J. Strauch (2 min. ir 22,22 sek) ir amerikietė L. King (2 min. ir 22,58 sek.).

K. Teterevkova ir atrankos varžybose (2 min. 24,79 sek.) nusileido tik dviem varžovėms – amerikietei L. King ir kanadietei K. Wog.

Kol kas vienintelį medalį Lietuvai moterų 100 m plaukimo krūtine disciplinoje iškovojo Rūta Meilutytė, kuri Vengrijoje laimėjo bronzą. K. Teterevkova galutinėje įskaitoje liko 12-a. Ją nuo finalo skyrė 0,40 sek.