Lietuvė antrajame atrankos čiuožime 500 nuotolį įveikė per 44,294 sekundės ir, nusileidusi tik pasaulio čempionato bronzą 1500 m distancijoje iškovojusiai korėjietei Seung-Hi (44,098 sek.), užėmė antrą vietą ir pateko į pagrindines varžybas. Pirmojo etapo ketvirtame čiuožime Lietuvos sportininkė sugaišo 43,560 sekundės ir, pagerinusi asmeninį rekordą, užėmė trečią vietą, tačiau kaip trečią iš keturių trečioje pozicijoje likusių dalyvių pateko į ketvirtfinalį.

Deja, ketvirtajame ketvirtfinalio čiuožime lietuvei neužteko jėgų ir, sugaišusi 44,692 sekundės, ji liko ketvirta.

Čempione tapo jau minėta korėjietė Seung-Hi Park, sidabras atiteko britė Elise Christie, o bronza tenkinosi kinė Kexin Fan.

Sočio žiemos olimpiadoje A. Sereikaitė 500 m sprinto rungtyje užėmė tik 24-ą vietą.

Planetos pirmenybėse sekmadienį ji dar startuos 1000 m distancijoje, o 1500 m nuotolyje penktadienį užėmė aštuonioliktą poziciją.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)