Dramatiškose Vokietijoje kovojančios A grupės rungtynėse JAV rinktinė 4:3 (2:3, 1:0, 1:0) palaužė Švedijos ledo ritulininkus.

Amerikiečiai šiose rungtynėse atsiliko, tačiau sugebėjo laimėti antrąjį ir trečiąjį kėlinius – pergalingą įvartį 52 min. įmušė T. J. Compheras.

Per trejas rungtynes 6 taškus surinkę amerikiečiai A grupėje bent jau laikinai pakilo į antrąją vietą.

Turnyro lentelė

(vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčių santykis, taškai)

8.Danija200022:100

Tuo metu Prancūzijoje kovojančios B grupės mače Suomijos rinktinė 3:0 pirmavo prieš Čekijos ledo ritulininkus, tačiau sugebėjo pralaimėti po pratęsimo ir bulitų serijos 3:4 (3:0, 0:0, 0:3. 0:0, 0:1).

Čekai lygiąsias išplėšė 59 min. Jano Kovaro įmušto įvarčio dėka. Per pratęsimą pasižymėta nebuvo, o bulitų serijoje pasižymėjo vienintelis čekas Robinas Hanzlas.

Po šios pergalės Čekija su 5 taškais grupėje yra trečia, o Suomija su 4 taškais – ketvirta.