Vokietijoje kovojančios A grupės rungtynėse JAV rinktinė 3:0 (1:0, 2:0, 0:0) nugalėjo Italiją.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Brockas Nelsonas, vieną – Andersas Lee.

Amerikiečiai į vartus metė 32, o italai – vos 9 kartus.

JAV rinktinė po 4 rungtynių turi 9 taškus ir pasivijo grupės lyderę, bet vienu maču mažiau žaidusią Latvijos rinktinę.

Italai turi 1 tašką ir grupėje yra paskutiniai, aštunti.

A grupės turnyro lentelė

(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

8.Italija400134:181

Prancūzijoje žaidžiančios B grupės rungtynėse Šveicarijos rinktinė 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) patiesė Baltarusiją.

Įvarčius šveicarams pelnė Reto Schappi, Andresas Ambuhlas ir Cody Almondas.

Šveicarai į vartus metė 23, baltarusiai – 14 kartų.

Šveicarai po 4 rungtynių turi 9 taškus ir pasivijo grupės lyderę, bet vienu maču mažiau žaidusią Kanadą.

Baltarusiai taškų neturi ir yra paskutiniai, aštunti.