20-ą vietą, aplenkusi bulgares ir estes, užėmė Lietuvos rinktinė, kurią sudarė Natalija Paulauskaitė, Diana Rasimovičiūtė–Bricė, Natalija Kočergina ir Gabrielė Leščinskaitė.

Lietuvos biatlonininkėms teko įveikti 1 baudos ratą ir panaudoti 6 papildomus šovinius (1+6), o pagrindinės varžovės jas aplenkė ratu.

Aukso medalius iškovojo olimpinių čempionių Ukrainos (1 val. 16 min. 14,2 sek.; 1+4) biatlonininkių kvartetas.

Atsilikusi vos 1,2 sekundės sidabrą iškovojo Vokietijos rinktinė (2+11), o bronza tenkinosi Italijos (0+10) ekipa, kurią nuo nugalėtojų skyrė 43,8 sekundės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)