Vyrų 15 km distancijoje jau šeštąjį kartą šiame sezone triumfavo pasaulio taurę anksčiau laiko užsitikrinęs bei du aukso ir vieną sidabro medalius Sočio olimpiadoje iškovojęs prancūzas Martinas Fourcade'as, aplenkęs prizininkais tapusius austrą Dominiką Landertingerį ir slovėną Jakovą Faką.

1. Martin Fourcade (Prancūzija) 40 min. 59,9 sek. (1 baudos ratas)
2. Dominik Landertinger (Austrija) atsiliko 7,0 (0)
3. Jakov Fak (Slovėnija) 32,9 (2)
4. Simon Desthieux (Prancūzija) 35,5 (2)
5. Ole Einar Bjoerndalen (Norvegija) 36,0 (1)

Į paskutiniąsias sezono 15 km bendro starto lenktynes nepatekęs
pasaulio biatlono taurės vyrų varžybų bendroje įskaitoje su 60 taškų užėmė 59-ąją vietą (po 22 rungčių).

Bendra įskaita:

1. Martin Fourcade (Prancūzija) 928 tšk.
102.Sven Grossegger (Austrija) 4

Moterų 12,5 km distancijoje antrąją pergalę iš eilės iškovojo Sočio olimpiados sprinto čempionė Anastasija Kuzmina iš Slovakijos, aplenkusi prizininkėmis tapusias slovėnę Teją Gregorin ir prancūzę Marie Dorin Habert.

Tris aukso medalius žiemos olimpiadoje iškovojusi baltarusė Darja Domračeva liko ketvirta, o pasaulio taurės savininke tapusi suomė Kaisa Makarainen finišavo septinta.

1. Anastasiya Kuzmina (Slovakija) 39 min. 44,8 sek. (4 baudos ratai)
2. Teja Gregorin (Slovėnija) atsiliko 3,8 sek. (2)