Šeštadienį vykusiose 10 km sprinto lenktynėse geriau sekėsi vieną baudos ratą sukusiam Karoliui Dambrovskui, kuris užėmė 69-ą vietą, o jau pirmojoje šaudykloje keturis kartus pro šalį prašovęs, o iš viso penkis baudos ratus sukęs Tomas Kaukėnas liko tik 89-as tarp 100-os startavusių sportininkų.

Pirmasis Lietuvos biatlonininkas pirmąją pergalę sezone iškovojusio pasaulio taurės savininko olimpinio bei pasaulio čempiono prancūzo Martino Fourcade'o, kuris nuotolį įveikė per 24 minutes 46,6 sekundės, atsiliko 3 minutėmis 1,2 sekundės, o antrasis - 4 min. 1,6 sekundės.

Be klaidų šaudęs prancūzas finiše 28,3 ir 28,7 sekundės aplenkė antrą bei trečią vietas užėmusius atitinkamai čeką Ondrejų Moravecą bei slovėną Jakovą Faką.

Lyderiu bendroje įskaitoje liko išvakarėse 20 km asmenines lenktynes laimėjęs ir septintą vietą sprinte užėmęs norvegas Emilis Hegle Svendsenas.

1. Martin Fourcade (Prancūzija) 24 min. 46,6 sek. (0 baudos ratų)
2. Ondrej Moravec (Čekija) atsiliko 28,3 sek. (0)
3. Jakov Fak (Slovėnija) 28,7 (0)
4. Michal Slesingr (Čekija) 38,9 (0)
5. Jevgenij Garaničev (Rusija) 45,0 (0)
...
69.Karolis Dombrovskis (Lietuva) 3:01,2 (1)
...
89.Tomas Kaukėnas (Lietuva) 4:01,6 (5)
...
100.Artiom Tyščenka (Ukraina) 6:57,2 (4)

Lyderių rikiuotė bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje (po 2 rungčių):

1. Emil Helge Svendsen (Norvegija) 96 tšk.
2. Michal Slesingr (Čekija) 91
3. Ondrej Moravec (Čekija) 83
4. Erik Lesser (Vokietija) 72
5. Ole Einar Bjoerndalen (Norvegija) 72

Pasaulio biatlono taurės pirmojo etapo sprinto lenktynėse N. Kočergina užėmė 71-ą vietą

Švedijoje vykstančio 2014-2015 metų sezono pirmojo pasaulio biatlono taurės varžybų (BMW IBU World Cup) etapo moterų 7,5 km sprinto lenktynėse Natalija Kočergina užėmė 71-ąją vietą, o Diana Rasimovičiūtė-Brice nestartavo.

Du baudos ratus sukusi N. Kočergina finiše 2 minutes 49,5 sekundės pralaimėjo taip pat dusyk šaudykloje suklydusiai ir pirmą pergalę sezone iškovojusiai norvegei Tiril Eckhoff.

Vos 4,6 sekundės nuo nugalėtojos atsilikusi antrąją vietą šeštadienį užėmė čekė Veronika Vitkova, o 7,6 sek. norvegei pralaimėjusi trečia liko ir lydere bendroje sezono įskaitoje tapo suomė Kaisa Makarainen.

Surinkusi 102 taškus suomė tašku aplenkė pasaulio taurės savininkę olimpinę čempionę baltarusę Darją Domračevą, kuri sprinte užėmė penktą vietą.

1. Tiril Eckhoff (Norvegija) 21 min. 35,5 sek. (1 baudos ratas)
2. Veronika Vitkova (Čekija) atsiliko 4,6 sek. (0)