M. Fourcade per 26 lenktynes surinko 1322 taškus (atmetus du prasčiausius rezultatus) ir užtikrintai aplenkė antrojoje pozicijoje likusį rusą Antoną Šipuliną (918 tšk.). Trečioji vieta atiteko norvegui Johannes Thingnes Boe (812 tšk.).

26-erių metų lietuvis Tomas Kaukėnas su 32 taškais tarp 106 klasifikuotų sportininkų užėmė 73-iąją vietą.

Sekmadienį Norvegijoje pasibaigusio paskutinio, devintojo, pasaulio taurės varžybų etapo vyrų 15 km bendrojo starto lenktynėse greičiausias buvo be klaidų šaudęs M. Fourcade - 37 min. 32,2 sek. Antras finišavo latvis Andrejus Rostorgujevas (+17,4 sek.; 2 baudos ratai), trečiąją vietą užėmė austras Simonas Ederis (+32,4 sek.; 1).

Lenktynėse startavo 30 biatlonininkų.

Moterų pasaulio taurės bendrojoje įskaitoje triumfavusi L. Dahlmeier surinko 1211 taškų. Antrąją vietą užėmė čekė Gabriela Koukalova (1089 tšk.), o trečiąją - suomė Kaisa Makarainen (971 tšk.). Iš viso klasifikuotos 102 biatlonininkės.

Moterų 12,5 km bendro starto lenktynes Norvegijoje laimėjo kartą šaudykloje suklydusi norvegė Tiril Eckhoff - 34 min. 23,1 sek. Antrąją vietą užėmė čekė G. Koukalova (+22,6 sek.; 1), o trečiąją - suomė K. Mekereinen (+34,5 sek.; 2).