Trečiąjį aukso medalį šiose pirmenybėse vyrų varžybose iškovojo prancūzas Martinas Fourcade'as. Du baudos ratus sukęs prancūzas 15 km įveikė per 38 minutes 25,4 sekundės ir 3 sekundėm aplenkė antrą bei trečią vietas iškovojusius švedus atitinkamai Bjoerną Ferry ir Fredriką Lindstroemą.

Beje, Švedijos biatlonininkai pasaulio čempionatuose šioje rungtyje ant prizininkų pakylos užkopė pirmą kartą:

1. Martin Fourcade (Prancūzija)  38 min. 25.4 sek. (2 baudos ratai)
2. Bjoern Ferry (Švedija) atsiliko 3.0 sek. (0)
3. Fredrik Lindstroem (Švedija) 3.4 (2)
4. Andreas Birnbacher (Vokietija) 4.6 (1)
5. Simon Fourcade (Prancūzija) 9.8 (2)

Moterų 12,5 km lenktynėse taip pat trečiąjį aukso medalį šiose pirmenybėse iškovojo norvegė Tora Berger, sugrąžinusi Norvegijai čempionės titulą šioje rungtyje po septynerių metų.

Kartą suklydusi šaudykloje T. Berger sugaišo 35 minutes 41,6 sekundės ir 8,1 sekundės aplenkė sidabru pasipuošusią prancūzę Marie Laurę Brunet, bei 12,7 sekundės - trečiojoje pozicijoje likusią suomę Kaisą Makaraeinen.