Pergalingai čempionate rungtyniaujanti Rusijos komanda antradienį paskutinėse antrojo čempionato etapo E grupės rungtynėse 5:0 (1:0, 2:0, 2:0) nugalėjo antrojoje pozicijoje likusią Suomijos ekipą.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Sergejus Fiodorovas (16:42), Jevgenijus Malkinas (33:52), Nikolajus Kuleminas (34:02), Aleksejus Jemelinas (42:15) bei Maksimas Afinogenovas (42:55).

Vokietijos ledo ritulininkai antradienį 2:1 (1:0, 1:1) įveikė Slovakijos ekipą ir šešių komandų E grupės turnyre su 7 taškais pakilo į trečią vietą.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Alexanderis Barta (07:19) ir Danielis Kreutzeris (24:42).

Šeštojoje pozicijoje likusios Slovakijos (3 tšk.) gretose pasižymėjo Marekas Svatosas (39:17).

Galutinė E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

6.Slovakija510047:163

F grupės nugalėtojais tapo Švedijos ledo ritulininkai, tokiu pačiu rezultatu - 5:0 (1:0, 2:0, 2:0) - sutriuškinę Šveicarijos komandą.

Įvarčių autoriai skandinavų gretose: Magnusas Paajarvi Svenssonas (03:02), Johanas Harju (20:48), Victoras Hedmanas (23:40), Fredrikas Petterssonas (43:53) bei Tony Martenssonas (44:41).

Svarbią pergalę, taip pat garantavusią kelialapį į atkrintamąsias varžybas iškovojo ir į trečią vietą F grupėje pakilo Čekijos (9 tšk.) ledo ritulininkai, 3:2 (1:1, 2:0, 0:1) palaužę tik ketvirtojoje pozicijoje likusios olimpinės čempionės Kanados (6 tšk.) rinktinės pasipriešinimą.

Įvarčiais prie pergalės prisidėjo Lukas Kasparas (18:20), Jaromiras Jagras (23:19) ir Jakubas Klepis (38:18).

Kanadiečių ekipoje pasižymėjo Ray'us Whitney (06:59) ir Mattas Duchene'as (58:49).

Galutinė F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):