Lietuvos čempionai „Šviesos“ rankininkai ketvirtfinalyje pranoko HC „Vilnių“. Molėtuose vykusiose atsakomosiose rungtynėse „Šviesa“ laimėjo triuškinamu skirtumu 44:31 (24:17). Pirmose rungtynėse „Šviesa“ taip pat šventė pergalę 36:28. Nugalėtojų gretose sunkiai sulaikomas buvo 11 įvarčių pelnęs Mantas Urvikis, po 5 įvarčius prie pergalės pridėjo Eimantas Sinkevičius ir Šarūnas Ugianskis. „Vilniaus“ ekipai 11 įvarčių surinko Martynas Lapinskas.
„Pavyko įgyvendinti tai, kas buvo suplanuota. Gerai gynėmės ir rengėme greitas atakas. Atsakomosiose rungtynėse varžovai davė kovą nuo pat pirmų minučių. Bet mes buvo gerai pasiruošę ir nuo pat pradžių diktavome savo sąlygas aikštelėje bei neleidome varžovams nei karto pirmauti, – teigė paskutinį kartą 2020 metais taurę laimėjusios „Šviesos“ rankininkas Mantas Urvikis. – Mūsų tikslas – laimėti taurę. Praėjusį sezoną gan netikėtai pralaimėjome LRF taurės pusfinalyje. Sieksime nekartoti tokių klaidų ir šį sezoną norime laimėti ne tik Lietuvos čempionatą, bet ir šalies taurę.“
Kitame ketvirtfinalyje „Varsos-Stronglaso“ rankininkai abu kartus nugalėjo HC „Amber“ komandą. Atsakomosiose rungtynėse sostinėje, alytiškiai laimėjo rezultatu 27:24 (12:14). Pirmose rungtynėse Alytuje, „Varsa-Stronglasas“ iškovojo pergalę 34:24. Nugalėtojams Gintautas Adamkevičius pelnė 8 įvarčius, po 5 įvarčius įmetė Žygimantas Micevičius, Vilius Juozaitis ir Tadas Stankevičius. „Amber“ gretose rezultatyviausias buvo 8 įvarčius surinkęs ukrainietis Serhijus Sedčenko.
„Mūsų komandos pusėje buvo patirtis. Varžovų komanda – jauna, ambicinga, rodanti didelį norą kovoti. Bet patirtis nulėmė dvikovos baigtį. Jau pirmose rungtynėse susikrovėme nemenką persvarą. Bet prieš atsakomąsias rungtynes nuteikėme vyrus kovai, kad lengva nebus. Tikėjomės lengvesnių rungtynių, bet varžovai pasistengė, kad susitikimas nebūtų lengvas pasivaikščiojimas, – sakė po ketverių metų pertraukos į LRF taurės turnyro finalinį ketvertą grįžusios Alytaus komandos treneris Egidijus Petkevičius. – Klubui visada keliami aukščiausi tikslai visuose turnyruose, kuriuose dalyvaujame. Sieksime laimėti taurę, ko dar nesame padarę per visą istoriją.“
Pastaruosius du sezonus LRF taurę iškovojo „Dragūno“ rankininkai.
Lietuvos treko dviratininkai pradeda kovą dėl olimpinių kelialapių
Trečiadienį Grenchene (Šveicarija) prasidėsiančiame 14-ajame Europos dviračių treko čempionate...
Patvirtinta nauja Stanionio dvikovos data
Dėl apendicito operacijos kitą mėnesį planuotą dvikovą su Vergilu Ortizu dėl pusvidutinio...
Vieniems – tabu, kitiems – liūdnas faktas: olimpinio boikoto planas Lietuvoje turi šalininkų (1)
Kaip derėtų elgtis lietuviams, jei 2024 metų Paryžiaus olimpinėse žaidynėse reikės konkuruoti...
Druskininkuose įvyko Lietuvos 10 šokių čempionatas
Savaitgalį Druskininkuose įvyko Lietuvos 10 šokių čempionatas. Ši disciplina ypatinga tuo, kad...
Vokiečiai graužia nagus: šešerius metus lauktas medalis nuplaukė dėl klaidos protokole
Vokietijos slidininkės pateikė staigmeną pasaulio taurės varžybų etape Italijoje, bet dar...
Top naujienos
Vilniuje viena po kitos užpultos nepilnametės: prabilo apie labai grėsmingą situaciją
Pastarosiomis savaitėmis viena po kitos užpultos 3 moksleivės, o žinių apie įtariamuosius kol...
Šimonytė tikina informacijos apie Bartoševičių negavusi: su Seimo pirmininke kalbėta kitu klausimu (5)
Seimo pirmininkei Viktorijai Čmilytei-Nielsen užsiminus, kad sausio 20 d. po susitikimo su...
Dingusio Mykolo motina išplatino jautrią žinutę, siūlo atlygį už reikšmingą informaciją atnaujinta: policijos pranešimas
Vilniuje antradienį tęsiama šeštadienį dingusio nepilnamečio Mykolo Davidonio paieška. Paauglio...
Šoigu grasina „nenuspėjamo lygio eskalacija“ (2)
Rusijos gynybos ministras Sergejus Šoigu įspėjo, kad vakarietiškų ginklų tiekimas Ukrainai...
Lietuvos kurorte – turistų štilis: užsieniečiai vis dar bijo karo, o lietuviai taupo (3)
Vienas pagrindinių Lietuvos kurortinių miestų Birštonas pernai pasigedo turistų, ypač iš...
Iš karo Ukrainoje lobsta ir ginklų tiekėjai, ir tarpininkai: nešvaraus sandorio pėdsakai atvedė į Estiją (1)
Kai Rusijos kariai Bučos gatvėse šaltakraujiškai žudė ukrainiečius, Ukrainos kariuomenei...
Čmilytė pripažino: tą penktadienį kalbėjau su Šimonyte prokurorės ir Seimo pirmininkės versijos skiriasi kitu klausimu (34)
Sausio 20-ąją po susitikimo su generaline prokurore, kurio metu ji pranešė apie prašymą šaukti...
Rusijos „Lukoil“ naftos perdirbimo gamykloje – didelis gaisras (3)
Rusijos Žemutinio Naugardo srities Kstovo mieste esančioje naftos perdirbimo gamykloje kilo...
Viename moderniausių šalies muziejų apsilankiusi šeima čia pasijuto nepageidaujama: vežimą liepė tempti laiptais
Suplanuotas kultūringas jaunos vilniečių šeimos savaitgalis baigėsi karčiu nusivylimu, kai su...
Karas Ukrainoje. Ukraina: Maskva per tarpininkus ėmė „maldauti“ derybų rusų pajėgos per savaitę užkariavo tik kelis šimtus metrų (5)
JAV karinio jūrų laivyno analizės centro ekspertas Michaelas Kofmanas teigė, kad Rusijos...