„Kaip ir buvo laukta, šiame čempionate patirtis kovojo prieš jaunystę. Jaunimas turėjo daug ambicijų, kurios kartais buvo pažabotos daugiau patirties turinčių žaidėjų. Tai padės jaunimui turėti dar daugiau motyvacijos stengtis ir tobulėti“, – sakė Lietuvos badmintono federacijos prezidentas Aurimas Kamantauskas

Vyrų vienetų kategorijoje titulą iškovojo kaunietis Markas Šames (treneris Juozas Špelveris, Kauno sporto mokykla „Gaja“), finaliniame susitikime 21:12, 21:12 įveikęs praėjusių metų čempioną Danielių Beržanskį (treneris Donatas Narvilas, Klaipėdos badmintono klubas).

Nugalėtojui tai buvo pirmas Lietuvos čempiono titulas vienetų varžybose. Trečią vietą užėmė kretingiškis Edgaras Slušnys, rezultatu 21:13, 21:19 nurungęs klaipėdietį Igną Rezniką.

Mišrių dvejetų kategorijoje čempionais tapo M. Šames ir Vytautė Fomkinaitė, finaliniame susitikime rezultatu 21:19, 21:10 įveikę Viliaus Bagdanavičiaus ir Samantos Golubickaitės duetą.

Kovoje dėl bronzos medalių stipresni buvo Donato Narvilo treniruojami klaipėdiečiai Ignas Reznikas ir Rebeka Aleksevčiūtė. Jie mažajame finale rezultatu 21:9, 21:14 nugalėjo Giedrių Dimą ir Viltę Paulauskaitę.

Moterų vieneto kategorijoje triumfavo prieš savaitę iš Europos badmintono čempionato grįžusi V. Fomkinaitė (treneris J. Špelveris, Kauno badmintono klubas), finale rezultatu 21:18, 21:14 palaužusi sparčiai tobulėjančią 15-metę V. Paulauskaitę (Tauragės badmintono klubas „Volanas“).

Mažajame finale Samanta Golubickaitė 21:15, 21:13 laimėjo prieš Perlą Murėnaitę.

Moterų dvejetų čempionių titulą apgynė Rebekos Aleksevičiūtės ir Gabijos Mockutės (treneris D. Narvilas, Klaipėdos badmintono klubas) duetas.

Finale jis po trijų setų pareikalavusios kovos 21:11, 18:21, 23:21 pranoko Samantos Golubickaitės ir V. Fomkinaitės porą. Trečią vietą užėmė Jogailė Kelečiūtė ir Monika Sukackaitė.

Vyrų dvejetų kategorijos titulą apgynė klaipėdiečiai trenerio D. Narvilo auklėtiniai Danielius Beržanskis ir Jonas Petkus. Jie finalinį susitikimą baigė rezultatu 21:16, 21:10, antroje vietoje palikdami Edgaro Slušnio ir Giedriaus Dimos duetą.

Trečiąją vietą užėmė Mindaugas Dagils ir Aivaras Kvedarauskas.

Lietuvos suaugusiųjų čempionatas surengtas kartu su jaunių U15 čempionatu, kuriame absoliučiu nugalėtoju visose kategorijose tapo Domas Pakšys (treneris Mindaugas Dagilis, „Capital Badminton Club“, Vilnius).

Merginų vienetų čempione tapo Taja Leonovič (treneris Sergejus Leonovič, Sostinės badmintono klubas „Lion“).