Didžiąją trasos dalį pirmavusiam A. Bartkevičiui kelios nedidelės klaidos distancijos pabaigoje neleido pakovoti dėl aukštesnės prabos apdovanojimo. Jaunių vaikinų (iki 18 metų amžiaus) grupėje besivaržantis lietuvis 8,9 km trasą su 20 kontrolinių punktų įveikė per 47:18 min.

Antrą vietą užėmęs lenkas Krzysztof Wolowczyk trasoje užtruko 47:03 min., o nugalėtoju tapęs šveicaras Tobia Pezzati - 46:26 min. Toje pačioje amžiaus grupėje Martynas Tirlikas, trasą įveikęs per 50:15 min., užėmė 13-tą vietą, Paulius Vidžiūnas (51:16 min.) buvo 22-as, Gytis Nakvosas (56:13 min.) - 53-ias.

Jaunių merginų (iki 18 metų amžiaus) grupėje geriausiai iš Lietuvos atstovių sekėsi Jogvilei Sušinskaitei, kuri 6,8 km trasą su 15 KP įveikė per 50:48 min. ir užėmė 28-tą vietą. Dovilė Makselytė (54:59 min.) buvo 48-ta, Giedrė Domarkaitė (69:40 min.) ir Anelė Kerpauskaitė (70:17 min.)
atitinkamai pasidalino 88 ir 89 vietas. Nugalėtoja tapo Švedijos atstovė Sara Hagstrom, kuri trasoje užtruko 43:18 min.

Jaunučių vaikinų (iki 16 metų amžiaus) grupėje Aurimas Ašmantas (49:06 min.) užėmė 36-tą vietą, Pranas Germanavičius (52:34 min.) buvo 54-tas, Rokas Vaitkus (55:49 min.) - 65-tas. Šioje grupėje nugalėtoju tapo Suomijos sportininkas Olli Ojanaho, kuris trasą įveikė per 37:24 min.

Jaunučių merginų (iki 16 metų amžiaus) grupėje Kastė Rutkauskaitė (45:00 min.) užėmė 25-tą vietą, Agnė Juodagalvytė (50:52 min.) buvo 44-ta, Karolina Sakalauskaitė (52:39 min.) - 49-ta, Viktorija Gedgaudaitė (56:17 min.) - 59-ta. Nugalėtoja tapo Danijos atstovė Josefine Lind (35:23 min.).

Europos čempionate jauniesiems orientacininkams liko paskutinė rungtis - trijų etapų estafečių varžybos. Europos pirmenybėse dalyvauja 373 sportininkai iš 29 šalių.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)