Elektrėnų ledo rūmuose OHL rungtynėse šeštadienį susidūrė Elektrėnų „Airwell Energijos“ ir Rygos „Prizma“ komandos, kurias turnyrinėje lentelėje skyrė vos du taškai, tad lietuvių pergalės atveju jie galėjo pavyti savo atstovus. Tiesa, to padaryti jiems nepavyko: tiksliau puolime žaidę svečiai iš Lietuvos išsivežė pergalę 5:1.

Rungtynes šeimininkai pradėjo itin nesėkmingai. Jau pirmąją rungtynių minutę oponentų zonoje ritulį perėmęs Kristapas Riekstinšas pasiuntė jį į „Airwell Energijos“ vartus (00:41). Daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje pelnyta nebuvo, nepaisant to, jog 5+20 nuobaudą užsidirbęs Danila Dubovas privertė „Prizma“ tris minutes žaisti ant ledo turint vienu žaidėju mažiau nei jų varžovai.

Antrajame kėlinyje nesusikalbėjimas tarp „Airwell Energijos“ vartininko ir gynėjo kainavo antrąjį įvartį į Elektrėnų klubo vartus. Prie pat vartų ritulį gavęs Nikita Laščenko iš karto atliko rezultatyvų metimą (25:56, rez. perd. Haraldas Štrombergas). Negana to, kiek vėliau K. Riekstinšas antruoju savo įvarčiu padidino „Prizma“ pranašumą iki dviejų įvarčių (29:31, rez. perd. H. Štrombergas, Elvis Kaiminšas).

Įpusėjus rungtynėms pagaliau pasižymėti pavyko ir šeimininkams: „Airwell Energijai“ įvartį pelnė tiksliai iššovęs Artemas Redko (30:04, rez. perd. Dominykas Škadauskas).

Trečiojo kėlinio metu šeimininkams kurį laiką buvo pavykę perimti žaidimo kontrolę į savo rankas, o po varžovų nuobaudos elektrėniškiai kūrė vieną pavojingą ataką po kitos. Visgi, atakų užbaigime Lietuvos klubo atstovams trūko tikslumo, o kartą jų varžovus išgelbėjo vartų skersinis.

Pačioje rungtynių pabaigoje „Prizma“ išvengė dar vienos savo vartų apgulties, kai Gastonas Georgas Grundmanis (58:51, rez. perd. Armandas Berzinšas, Davis Straupe) užtvirtino savo komandos pergalę ,o paskutinėmis sekundėmis ritulį į tuščius elektrėniškių vartus dar pasiuntė Kristapas Milleris (59:55, rez. perd. K. Riekstinšas).

„Airwell Energijos“ treneris Arūnas Aleinikovas po pralaimėjimo pripažino, jog šį kartą jo auklėtiniams pritrūko geresnės progų realizacijos.

„Rungtynių pradžią pramiegojome, vėliau bandėme kabintis, sukūrėme nemažai momentų, bet vis nepavykdavo įmušti. Pralaimėti rungtynes niekada nėra malonu. Atrodo į jas kabinomės, bet pritrūko geresnės progų realizacijos“, - pripažino treneris.

Pergalę iškovojusios „Prizma“ puolėjas Kristapas Milleris atskleidė, jog šiose rungtynėse „Prizma“ akcentavo koncentraciją nuo pat susitikimo pradžios ir tai leido įgyti pranašumą.

„Į rungtynes atvykome pasiruošę viskam, o jos tikrai mums nebuvo lengvos. Keletą kartų jie mus stipriai paspaudė, bet sugebėjome jiems į tai atsakyti ir viską pasako galutinis rungtynių rezultatas. Galbūt varžovai tikėjosi, jog mes po ilgos kelionės lėtai pradėsime rungtynes, bet iš karto jiems parodėme, kad nuo pradžių žaisime visu pajėgumu“, - kalbėjo latvis.

Tuo metu Daugpilyje vykusiose rungtynėse nepriekaištingai puolime žaidę „Kaunas City“ ledo ritulininkainet 13:5 nepasigailėjo „DLSS/Dinaburga“ ledo ritulininkų. Užtikrinta pergalė leido kauniečiams pasiekti revanšą prieš savo varžovus už namuose patirtą nesėkmę sezono pradžioje.

Įspūdingai rungtynes pradėjusi „Kaunas City“ komanda jau 26-ąją rungtynių sekundę įsiveržė į priekį, o nesužaidus nė penkių minučių kauniečiai jau turėjo keturių įvarčių pranašumą. Vėliau net ir mažumoje pasižymėję svečiai pirmavo net 6:0, bet tuomet kėlinio pabaigoje dviem įvarčiais „DLSS/Dinaburga“ sumažino varžovų pranašumą.

Antrajame kėlinyje vaizdas ant ledo nesikeitė. Puolime besismaginę „Kaunas City“ atstovai pelnė dar šešis įvarčius, kai tuo tarpu jų varžovams pavyko pasižymėti vos kartą.

Paskutinės dvidešimt minučių buvo kiek ramesnės ir jas sėkmingiau sužaidė rungtynių šeimininkai: „DLSS/Dinaburga“ į vartus ritulį siuntė du kartus, o „Kaunas City“ tikslūs buvo kartą.

„Kaunas City“ gretose net septynis rezultatyvumo balus surinko Povilas Verenis, kurio sąskaitoje trys įvarčiai ir keturi rezultatyvūs perdavimai. Taip pat tris kartus ritulį į vartus siuntė Aivaras Bendžius, dukart tikslūs buvo Luko Žukausko ir Deniso Kuzminovo metimai, o po vieną įvartį pelnė Aurimas Gaidauskas, Remigijus Guoga ir Paulius Grybauskas. „DLSS/Dinaburga“ gretose keturi įvarčiai Vadimo Vabiščevičso sąskaitoje, o kartą ritulį į vartus siuntė Artūras Užulis.

Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės