OHL Baltijos ledo ritulio čempionate pranašumo išlaikyti nesugebėjo ir pralaimėjimą patyrė „Kaunas City“. Antrajame kėlinyje dviejų įvarčių persvarą turėję kauniečiai galiausiai 4:6 nusileido „Prizma“ komandai.

Jau 4 min. Aivaras Bendžius metimu vienu lietimu pasiuntė ritulį į vartų kampą ir kauniečiai išsiveržė į priekį. Nors pirmajame kėlinyje toliau pavojingesnes atakas kūrė „Kaunas City“, per likusią kėlinio dalį įvarčiais pasižymėjo tik „Prizma“. Savo progas realizavo Jurijus Sardarjanas ir Haraldas Štrombergas.

Antrame kėlinyje gražų komandinį žaidimą demonstravę kauniečiai pelnė net tris įvarčius be atsako. Tikslą pasiekė Lukas Žukauskas, Nazaras Ružnikovas ir Machalas Machacas.

Po nesėkmingos atkarpos „Prizma“ paprašė pertraukėlės ir netrukus pelnė jau savo įvartį. Iš arti ritulį į vartus siuntė jo skriejimo kryptį pakeitęs Mikelis Redlihas.

Trečiame kėlinyje iniciatyvos ėmėsi „Prizma“ veteranai, kurie nulėmė savo komandos pergalę. Georgijus Pujacas 43 min. rezultatą išlygino, o Mikelis Redlihas 56 min. pelnė pergalingą įvartį.

Galiausiai E. Brahmanis nubraukė kauniečių viltis įvarčiu į tuščius vartus.

Pergalę iš savo rankų paleido ir Elektrėnų „Airwell Energija“. Elektrėniškiai namuose likus žaisti vos tris minutes dar pirmavo, bet galiausiai 3:4 nusileido „HS Riga“ komandai.

Pirmame kėlinyje daug progų komandos neturėjo, o vienintelį jo įvartį daugumoje pelnė svečių žaidėjas Oskaras Nilas Briedis.

Antrasis kėlinys šeimininkams prasidėjo pakilia nuotaika. Greitoje atakoje komandos draugo metimą pataisė Mantas Marcinkevičius, o vVėliau komandos apsikeitė įvarčiais. 27 min. Rygos klubą į priekį vėl buvo išvedęs Antonas Macijevskis, bet 31 min. lygų rezultatą vėl atstatė „Airwell Energija“ gynėjas Artūras Tomsonas.

Paskutinę antrojo kėlinio minutę „Airwell Energijai“ pavyko išsiveržti į priekį. 40 min. po sumaišties prie varžovų vartų pasižymėjo Nikita Federovitsas.

Trečiajame kėlinyje išryškėjo „HS Riga“ persvara, bet „Airwell Energijai“ ilgai pavyko apsaugoti savo vartus. Visgi, artėjant rungtynių pabaigai Krišjanis Sartas surado būdą pasiųsti ritulį į šeimininkų vartus.

Tuo Elektrėnų klubo bėdos nesibaigė. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę užsidirbę nuobaudą jie turėjo žaisti mažumoje, bet jau pirmuoju metimu latviai pasiekė pergalingą įvartį. Iš toli pasižymėjo O. N. Briedis.

Per likusią rungtynių dalį „Airwell Energijai“ išsigelbėti nebepavyko ir jie rungtynes pabaigė neiškovoję taškų.

Rytoj 13 val. šios komandos sužais dar vienerias rungtynes

Vilniaus „7bet-Hockey Punks“ komanda namuose nesugebėjo pasipriešinti OHL Baltijos čempionato nugalėtojams. Sostinės „Pramogų“ arenoje vykusiose rungtynėse vilniečiai 1:9 neturėjo vilčių prieš „Zemgale/LBTU“ atstovus.

Visų rungtynių metu dominavę latviai neleido suabejoti savo pergale. Vienintelį savo įvartį „pankai“ pelnė tik pačioje susitikimo pabaigoje.

Paguodos įvarčio autorius „7bet-Hockey Punks“ gretose – Samuelis Blanchetas-Cote. „Zemgale/LBTU“ komandoje du žaidėjai pasižymėjo „hat-trickais“: Kristianas Zeltsas ir Rinaldas Vutkevičas pelnė po tris įvarčius. Po vieną pridėjo Robertas Andersonas, Edgaras Džerodas Alksnis ir Martinšas Karsumas.

Kitas rungtynes „7bet-Hockey Punks“ žais kitą šeštadienį namuose su „Prizma“.