Antrose serijos rungtynėse Latvijoje kauniečiai atliko daugiau metimų nei jų oponentai, bet to norint įveikti Rygos „Dinamo“ jiems neužteko: po atkaklios kovos pergale 3:2 (0:1, 3:0, 0:1) džiaugėsi Rygos atstovai, serijoje iki trijų pergalių įsiveržę į priekį 2:0.

Nuo pat rungtynių pradžios aktyviai išpuolius rengę kauniečiai pirmajame kėlinyje sugebėjo įsiveržti į priekį. Po gražios kombinacijos puolime ritulį į vartus siuntė Paulius Grybauskas (06:03, rez. perd. Egidijus Binkulis, Lukas Žukauskas).

Po kauniečių pelnyto įvarčio kurį laiką aktyvesni buvo jau „Dinamo“ atstovai, kurie kartą pataikė į vartų virpstą. Kiek vėliau jie turėjo galimybę žaisti ir daugumoje, bet ją sėkmingai neutralizavo svečiai iš Kauno.

Antrasis kėlinys „Kaunas City“ komandai susiklostė nesėkmingai. Iš pradžių gavę dvi nuobaudas jie leido varžovams realizuoti dvigubą kiekybinę persvarą. Ritulį į vartus siuntė Kirilas Tambijevas (28:12, rez. perd. Mikelis Redlihas, Didzis Jansonas). Vėliau „Dinamo“ sugebėjo įsiveržti į priekį, kai tikslą pasiekė Kristiano Zeltso bandymas (29:49, rez. perd. Martinas Lovrovas).

Galiausiai antrajame kėlinyje Latvijos klubas pelnė ir trečiąjį savo įvartį. Dar vienos daugumos metu iš toli tikslų metimą atliko Georgijus Pujacas (35:32, rez. perd. K. Tambijevas, M. Lovrovas).

Situaciją rungtynėse „Kaunas City“ bandė pakeisti trečiojo kėlinio metu. Aktyviai pradėję kėlinį jie greitai pasižymėjo po Daniyaro Gabdullino įvarčio (44:02, rez. perd. E. Binkulis, P. Grybauskas). Netrukus rungtynių rezultatas jau galėjo būti lygus, tačiau ritulys pataikęs į vartų virpstą grįžo į žaidimą ir kauniečiams pasižymėti nepavyko.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos „Kaunas City“ vartininką keitė šeštuoju aikštės žaidėju ir nepaisant to, jog beveik dvi minutes jie leido laiką prie „Dinamo“ vartų, atakų pabaigose jiems pritrūko tikslumo ir atsilaikę Rygos atstovai iškovojo antrąją pergalę šioje serijoje.

Trečiosios šių komandų rungtynės pirmadienį bus sužaistos jau Kauno ledo rūmuose. Kauniečių pergalės atveju kita dvikova ir vėl vyktų Lietuvoje, o nesėkmė užbaigtų jų kelią OHL atkrintamosiose varžybose.

„Airwell Energija“ ir antrose Optibet ledo ritulio lygos ketvirtfinalio rungtynėse nusileido „Zemgale/LLU“ komandai.

Šeštadienį Jelgavoje Elektrėnų klubas dar kartą nesugebėjo pramušti varžovų iš Latvijos gynybos ir patyrė pralaimėjimą 0:2 (0:1, 0:1, 0:0). Primename, kad pirmąsias serijos rungtynes latviai laimėjo taip pat sausu rezultatu 3:0.

Visų rungtynių metu nė vienai komandai nebuvo pavykę įgyti ryškaus pranašumo: visų trijų kėlinių metu tiek ir „Airwell Energija“, tiek ir „Zemgale/LLU“ atliko panašų skaičių metimų į varžovų vartus bei panašiai laiko kontroliavo ritulį. Nedaug skyrėsi ir nuobaudų statistika, kurioje kartu mažiau prasižengė elektrėniškiai, bet nei vieniems, nei kitiems išnaudoti savo daugumų nepavyko.

Dvikovos likimą nusprendė pirmajame kėlinyje pelnytas Kevino Stradnieko įvartis (14:12, rez. perd. Ričardas Rihardas Fominis, Gatis Gricinskis) ir antrojo kėlinio pradžioje tikslą pasiekusi Kristerio Vitolinšo ataka (25:09, rez. perd. Robertas Vitolas). Dar kartą nepriekaištingą pasirodymą surengė „Zemgale/LLU“ vartininkas Erikas Vitolas, kuris per abi ketvirtfinalio rungtynes atrėmė visus 72 elektrėniškių metimus į jo vartus.

Po šių rungtynių serija keliasi į Elektrėnus: norėdama pratęsti savo sezoną „Airwell Energija“ pirmadienį privalės švęsti pergalę savo namų arenoje. Rungtynių Elektrėnų ledo rūmuose startas – 19 val. 30 min.

Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės