Šeštadienį namuose 17,6 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai 2:4 (1:1, 0:1, 1:2) nusileido 25-ą pergalę per 64 mačus iškovojusiai ir į dešimtą poziciją Vakarų konferencijoje pakilusiai Vankuverio „Canucks“ (62 taškų) komandai bei nutraukė trijų iš eilės pergalių seriją.

Lietuvis per 11 su puse žaidimo minutės (11:20) dusyk smūgiavo į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Iš viso šiame sezone 37-erių metų puolėjas D. Zubrus per 34 mačus pelnė 3 įvarčius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 baudos minučių.

Aikštės šeimininkai šiose rungtynėse pirmavo po Michaelo Haley (9:10) tikslaus smūgio, tačiau dar pirmojo kėlinio pabaigoje Lindenas Vey'us (18:28) išlygino rezultatą, o antrojo kėlinio pradžioje Danielis Sedinas (22:12) išvedė svečius į priekį.

Trečiojo kėlinio pradžioje Brentas Burnsas (44:53) išlygino rezultatą, bet vėliau po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Danas Hamhuisas (50:28) ir Alexas Burrowsas (57:54).

Beje, šios abi komandos prieš dvi dienas tarpusavy žaidė Vankuveryje ir tada pergalę 3:2 (0:2, 1:0, 2:0) iškovojo „Sharks“ klubas.