146 km etapo finiše penktadienį lietuvis kartu su grupe dviratininkų nuo pergalę iškovojusio prancūzo Romaino Bardet'o atsiliko 31 minutes ir 28 sekundėmis.

23 sekundes etapo nugalėtojui pralaimėjo ir antrą bei trečią vietas užėmė ispanai – atitinkamai Joaquimas Rodriguezas bei Alejandro Valverde.

1. Romain Bardet (Prancūzija) 4 val. 14 min. 08 sek.
2. Joaquin Rodriguez (Ispanija) atsiliko 23 sek.
...
175. Daniel McLay (D. Britanija) 35:39 min.

Bendroje įskaitoje po devyniolikto etapo į 129-ą vietą iš 127-os nukritusį Ramūną Navardauską nuo lenktynių lyderio poziciją sustiprinusio brito Christopherio Froome'o, kuris penktadienį finišavo devintas, skiria 3 valandos 39 minutės bei 24 sekundės.